Myszki dla graczy

Aktywne filtry

Myszki gamingowe - Jaką wybrać?

Myszki dla graczy

Myszka do gier jest jednym z podstawowych elementów każdego stanowiska gaminowego. To one usprawniają grę, a często nawet decydują o wygraniu kluczowych rozgrywek. Dlatego warto zainwestować w dobrą myszkę gamingową, która posłuży Ci przez lata!

Przewodowa czy bezprzewodowa mysz dla graczy?

Myszki gamignowe występują w wersji zarówno z kablem, jak i bez. Myszka dla gracza przewodowa to jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji zakupowych. Dzięki niej zyskujesz pewność, że nagle w trakcie rozgrywki nie wyczerpie się akumulator. Ponadto zapewnia stabilne połączenie, wolne od zakłóceń. Natomiast myszka gamingowa bezprzewodowa jest nadzwyczaj intuicyjna w obsłudze. Nie ma kabla, który czasem przeszkadza w trakcie rozgrywki.

Myszki gamingowe - zalety i wady

Główną zaletą mysz gamingowych jest przede wszystkim ich pełne dostosowanie do potrzeb graczy. Myszki dla graczy często są dedykowane określonym typom gier, ale przede wszystkim wymagają one znacznie większej czułości oraz płynności ruchów. Głównym minusem tych urządzeń jest z pewnością cena. Najlepsze myszki gamingowe Razer, Genesis, Logitech, SteelSeries itd. potrafią kosztować nawet kilkaset złotych.