Komputery do gier

Dlaczego komputer allIT ?

Komputery gamingowe allIT tworzone są przez doświadczonych konstruktorów. Nasi inżynierowie dbają o każdy detal podczas montażu, co skutkuje najwyższym standardem estetyki wnętrza. Komputer dla gracza poddawany jest testom, by działał stabilnie i wydajnie nawet pod największymi obciążeniami. 

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-12 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Komputer do gier – jak wybrać? Który będzie najlepszy?

Komputery do gier

Komputery gamingowe wyposażone są w najnowsze oraz najmocniejsze podzespoły. Dzięki temu mogą zagwarantować płynną rozgrywkę nawet najwyższych ustawieniach.

Tani komputer dla gracza

Tani komputer do gier nie powinien przekraczać kwoty 3000 zł. Jest to bardzo dobry zakup w przypadku osób które chcą przejąć rozgrywkę w mniej wymagających tytułach. Przy wyborze taniego komputera gamingowego należy zwrócić uwagę czy komponenty spełnią wymagania sprzętowe interesującej Nas gry.

Komputer stacjonarny do gier – zalety

Komputery dla graczy wyposażone są w najlepsze podzespoły, pozwalające na wielogodzinną rozgrywkę na najwyższym poziomie. W połączeniu z monitorem, myszką oraz klawiaturą do gier, komputer gamingowy posłuży przez wiele lat na wysokim poziomie. Największą zaletą komputera do gier jest niepowtarzalny design oraz mocne podzespoły.

Dlaczego warto zakupić komputer do gier ?

W zależności od wybranej specyfikacji, komputer dla gracza charakteryzuje się niezwykle wysoką wydajnością, która umożliwi rozgrywkę w najnowsze tytuły na wysokich ustawieniach graficznych.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jaki wybrać komputer dla młodego lub początkującego gracza?

Dla początkującego gracza wystarczy zestaw z procesorem Intel Core I3 wraz z kartą graficzną GTX 1050Ti lub GTX 1650. Przy wyborze bardziej przyszłościowego PC dla młodego gamera powinniśmy wybrać komputer przynajmniej z procesorem Intel Core I5 wraz z kartą graficzną GTX 1650, GTX 1660, 1660 Super lub RTX 2060.

Ile kosztuje komputer do gamingowy?

Cena komputera do gier jest zależna od wydajności podzespołów. Komputer dla mniej wymagających lub początkujących graczy kosztuje 2599-3999 zł. Mocny komputer (PC) przeznaczony do nowych, bardziej wymagających gier to wydatek rzędu przynajmniej 5599-6999 zł. Za komputer gamingowy z najmocniejszymi podzespołami z kolei trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, takie komputery wykorzystywane są najczęściej w profesjonalnych turniejach e-sportowych.

Jaki komputer do gier wybrać?

Wybór komputera do gier powinien być podyktowany tym, w jakie gry grasz. Do mniej wymagających gier wystarczy AMD Ryzen 3 lub Intel Core i3. Dobry, bardziej przyszłościowy komputer gamingowy dla graczy powinien składać się przynajmniej z procesora Intel Core i5 lub AMD Ryzen 5 sparowanego z szybką pamięcią RAM (optymalnie 16 GB pracujące z częstotliwością 3000-3600 MHz), dysku SSD, M.2 oraz wydajnej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX lub AMD Radeon RX.

Z czego składa się komputer gamingowy?

Gamingowy komputer (PC) składa się z następujących podzespołów:

  • Procesora (CPU)
  • Mocnej karty graficznej do gier (GPU)
  • Płyty głównej (CPU) i chłodzenia
  • Pamięci RAM
  • Dysku SSD lub M.2
  • Zasilacza komputerowego (PSU)
  • Obudowy komputerowej